Swingworm

Windows 8.1 için Platform Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 6.99 TL
  • Boyut 32.9 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma 10tons Ltd
Esnek bir tırtılı yöneterek en yüksek ağaca tırmanmaya çalışacağınız eğlenceli bir Windows 8.1 için ilerlemeli platform oyunudur.

Esnek bir tırtılı yöneterek en yüksek ağaca tırmanmaya çalışacağınız eğlenceli bir Windows 8.1 için ilerlemeli platform oyunudur.

Rengarenk grafikleri ile oyun severlerin ilgisini çekmeyi başaran oyunda temel amacınız, esnek tırtılı en mükemmel şekilde yöneterek engelleri aşmasını ve meyveleri yiyerek ağaçta olabildiğince çok yükseğe tırmanmasını sağlamalısınız.

Son derece kolay kontrol mekanizmasına sahip oyunu sadece ekrana dokunarak kolayca yönetebilirsiniz. Solucanı ilerletmek için tek yapmanız gereken, tırtıla dokunarak sürüklemek. Başından ve kuyruğundan sürükleyeceğiniz tırtılın meyveleri de toplamasını sağlamalısınız.

Swingworm oyunu içerisinde; Fizik tabanlı oyun yapısı, Komik ve canlı sanatsal grafikleri, Muhteşem müzik, Düzinelerce zorlu seviye, üç farklı ve muhteşem sahne, Dönen, ısıran ve sallanan engeller, Game Center desteği, Retina ekran desteği gibi bir çok eğlenceli özellik yer alıyor.

Beceri ve Platform oyunlarını seviyorsanız Swingworm oyununu denemenizi öneririm.

Swingworm indir